Okropnie wypadają mi włosy, co robić?

Mam 16 lat. Od jakiś 4 mies okropnie wypadają mi włosy. Na szczotce jest ich milion, a do tego kiedy tylko je dotknę, pociągnę - wypadają i to w dużej ilości. Byłam u dermatologa, bo zmagam się tez z choroba skórną na włosach. Lekarz nie wie co to jest, podejrzewa łojotok. Biorę rożne witaminy, ale to nie pomaga, a włosów coraz mniej. Proszę o odpowiedź: co może być przyczyną tego wypadania, co mam dalej zrobić? Aha i czy włosy, które wypadają wraz z cebulkami odrastają? Jak długo im to zajmie? Bardzo proszę, pomóżcie! Jestem zrozpaczona:(

Witam serdecznie.
W normalnych warunkach wypada do 100 włosów dziennie. Dopiero po kilku tygodniach wypadania większej ilości włosów można mówić o łysieniu. Ze względu, że boryka się Pani z chorobą skóry głowy rzeczywiście łysienie może się pojawić. Zachęcam do kolejnej wizyty u dermatologa, tym bardziej że nie widzi Pani poprawy po stosowanej terapii.

Jeżeli chodzi o odrastanie włosów, to tylko po zniszczeniu cebulki nie dochodzi do dalszego wzrostu włosa. Prawidłowo włosy rosną około 1-1,5 cm na miesiąc.

Pozdrawiam.