Brak potrzeb seksualnych u żony

Witam, Moja żona nienawidzi sexu,Ja natomiast bardzo. Dowiedziałem się właśnie że ona to robiła tylko ze wzgledu na to że faceci tego potrzebują. Nie chcę ze mną rozmawiać o fantazjach ale wiem ze podnieca ją ciało drugiej kobiety. Kocham ją i nie mogę znieść tego że nie trawi oralu, gry wstępnej itp. Jak już do czegoś dojdzie to chce szybko itp. co mam zrobić. Prezenty, kolacje przy świecach,itp nie działają na nią mówiąc,, nie rusza mnie to i nie lubię wieć po co to robisz, blllee, blllee. sos

Witaj
Z opisu twojej sytuacji jaka zaistniała w związku i pewnych sytuacji jakie starałeś się stworzyć aby ją poprawić wynika, że może powinieneś udać się po poradę do specjalisty seksuologa. Potrzebna jest pomoc specjalisty, najlepiej jakbyście udali się tam razem , bo tylko razem możecie coś zrobić ze swoją relacją. Pozdrawiam