Brak potrzeb seksualnych w małżeństwie

Od pewnego czasu mam problem z seksem. Temat rozpoczął się kiedy moja żona była w ciąży i ponieważ była to ciąża zagrożona lekarz zalecił całkowity brak penetracji a w konsekwencji u mojej żony całkowity brak seksu. Pewnej nocy miałem erekcje którą chciałem powstrzymać. Udało się ale pojawił się ból. Poczułem jakby wytrysk nastąpił ale nie na zewnątrz. Od tego czasu nieustająco słabła moja potencja. Członek uległ zmniejszeniu. Obecnie nie odczuwam potrzeb seksualnych.

Mam wrażenie, jakby problem był natury lękowej. Proszę zrobić odpowiednie badania lekarskie, a jeśli wszystko jest w porządku udać się na psychoterapię. Byc może było to dla Pana wydarzenie traumatyczne (w pewnym sensie).