Brak potrzeby seksualnej w małżeństwie

Dzień Dobry ! Mam problem od okolu 8 lat nie uprawiam seksu ,problem jest u mojego męża ,powiedział ze nie czuje takiej potrzeby.Mieszkamy w UK od 9 lat i wcześniej nie zastanawiałam się głębiej nad tym problemem ,teraz gdy dzieci dorosły powyprowadzały się na swoje a my zostaliśmy sami to chciałabym ponownie rozpocząć życie seksualne ,a u mojego męża nie dochodzi wcale do wzwodu ,nie mogę iść do lekarza w UK bo nasz język jest zbyt slaby.Moze są jakieś leki które by pomogły pobudzić mego męża.

Witam
Jeśli chodzi o leki na zaburzenia erekcji to są one wypisywane przez lekarza. Inne leki to tzw. suplementy diety, które mogą nie pomóc. Natomiast to co jest ważne i należałoby zdiagnozować to naturę problemu. Czy zaburzenia erekcji nie są zaburzeniem wtórnym np. do spadku libido itp. To też niestety wiąże się z wizytą u seksuologa.
Pozdrawiam B.K.