Dlaczego żona nie chce się kochać?

W mojm małżeństwie wszystko się zmienilo . Mamy 3 dzieci niby wszystko ok ale nie do końca. Moja żona postanowiła po 12 latach wprowadzić zmiany .Koniec z oralem ( tylko przed stosunkiem jest ok ). Seks tylko w dni między końcem miesiączki i przed jajeczkowaniem ( tzw kalendarzyk ) potem nic przez 2 czasem trzy tygodnie . I na koniec przed miesiączką może z raz lub wcale . Tłumacze jej że tak się nieda ja dodatkowo przyjmuje testosteron jestem po raku jądra po 5 latach i muszę go przyjmować .przez to mamdużą ochote . To chyba cud że jeszcze nieposzedłem na skok w bok

Dzień dobry!
Na pytanie, które Pan zadał może odpowiedzieć tylko Pana żoną i z nią warto rozmawiać o tym, skąd takie zmiany i jak Pan się z nimi czuje. Możecie też Państwo skorzystać ze wspólnej konsultacji z terapeutą - konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i większa ilość informacji, aby lepiej zrozumieć Państwa sytuację.
Pozdrawiam!