Dlaczego żona nie chce, żebym dotykał jej piersi?

witam mam problem małżeński żona nie chce bym dotykał i widział jej piersi 22 lat małżeństwa brakuje mi ich mocno zawsze zasypiajac lubiłem trzymać jej piersi w dłoni po drugim dziecku po okresie karmienia są bardzo mamusie ja nadal je kocham mocno jak żonę ale ona mówi że ich nie nawidzi chciałbym jej pomóc operacja odpada co mogę zrobić jest śliczna kobieta mi nie przeszkadza rozmiar piersi nie lubiłem dużych wolę małe kupiłem jej krem powiększający nie che go użyć mówi że to nie działa ch ialem go wmasować wg instrukcji nie pozwala straciłem piersi żony tęsknię kocham je całować nie wolno co mogę na powiększenie kupić to się stało po karmieniu

Witam Pana,

proszę szczerze porozmawiać z żoną, nie poddawać się, proszę mówić o swoim uczuciu, o swoich preferencjach, o tym co jest dla Pana ważne. Pana żona uważa swoje małe piersi, spostrzega je - jako kompleks, deficyt, to wpływa na jej poczucie własnej wartości, możecie Państwo skorzystać z pomocy psychologa. Pana żona nie widzi tego, że jest ładną kobietą, nie wierzy, że można ją kochać pomimo małych piersi.
Pozdrawiam serdecznie,
Bożena Waluś