Jak sprawdzić czy żona mnie zdradza?

mam pytanie od dluszego czasu nieuklada nam sie w malżenstwie podejrzewam to najgorsze ze mnie żona zdradza niewiem jak mam to sprawdzic czy faktycznie to robi?
ponad rok temu

Mgr Kamila Drozd Psycholog

Witam serdecznie!
Domyślam się, że bardzo się Pan martwi kondycją Państwa małżeństwa, ale proszę pamiętać, że kryzys w małżeństwie nie musi od razu oznaczać zdrady. Inne niż dotychczas zachowanie żony nie musi oznaczać, że dopuściła się romansu. Ona pewnie również odczuwa, że w Państwa związku nie dzieje się najlepiej. Jestem zwolenniczką rozmowy, dlatego nie polecam, by szperał Pan w rzeczach żony, kontrolował jej komórkę itp. w poszukiwaniu dowodów niewierności. Domyślam się jednak, że żona zapytana wprost, czy Pana zdradza, najpewniej zaprzeczy albo uniesie się gniewem. O oznakach zdrady może Pan przeczytać w artykule w naszym serwisie pod linkiem: Jak poznać, że żona zdradza? Zamiast szukać argumentów na rozstanie, może lepiej zintensyfikować wysiłki, by uratować małżeństwo, np. na terapii dla par?
Pozdrawiam!

Witam, proszę porozmawiać z żoną, jeżeli nie układa się w małżeństwie, czy chciałaby skorzystać z pomocy psychologicznej, terapii dla par. Warto porozmawiać z kimś bliskim o tym, co Pan zauważył. Z czego wnioskuje Pan o tym że żona Pana zdradza. Czy coś zmieniło się w jej zachowaniu. Czy rozmawiał Pan z żoną o swoich podejrzeniach? Jeżeli potrzebuje Pan dłuższej rozmowy zapraszam do skorzystania z konsultacji.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl