Podejrzenia żony o zdradę

witam żona podejrzewa mnie o zdrady zakazała gry na onecie odblokowac fecbuka co uczyniłem biling rozmów telefonicznych dałem ale i tak stwierdziła ze fałszywe.Sory za bledy bo pisze wukryciu wącha moje ciuchy nawet skarpety jest w wieku 43 lata jestesmy 21 lat po slubie ja jej gwarantuje zebo nie było zdrady ale ona w zaparte idzie sa 4-8 dni spokoju kochamy sie nawet a pote telefon do pracy ze sory na kórwach jestem Doo lekarza nie pojdziebo twierdzi ze wariatke roie z niej mamy 4 dzieci i one

Coś widocznie wzbudziło żony niepokój, być może to tylko psychiczne oddalenie która żona utożsamiła ze zdrada. Być może tez bardzo nie chce Pana stracić i stara się zapobiegać. Niestety taka forma prewencji jaką stosuje żona rzadko przynosi dobre efekty. Znacznie lepsze byłoby spędzanie wspólnie czasu i szczera rozmowa. Proszę porozmawiać z żoną, zapytać na jakiej podstawie ma przypuszczenia co do Pańskiej niewierności. Może uda się wspólnie dojść do źródła tego lęku o uczciwość małżeńską. Zawsze można też skorzystać z psychologa.

witam,
rozumiem, że jest Panu bardzo trudno. Należało by pomyśleć skąd u żony takie podejrzenia, jak Ona czuje się w relacji z Panem. Jednak z doświadczenia wiem, ze trudno jest przekonać osobę, która jest przekonana o słuszności swych podejrzeń. Może jednak namówi Pan żonę do wizyty u specjalisty: psychologa, terapeuty.
pozdrawiam
Krystyna zelek

Brzmi to nieco niepokojąco i bez konsultacji bezpośredniej ze specjalistą raczej się nie obejdzie. O ile problem sam nie minie powinni się Państwo udać do psychologa lub psychiatry celem diagnozy i pomocy.