Chorobliwie zazdrosna żona

Co mam zrobić z chorobliwie zazdrosną żoną żadne rozmowy nic nie dają kłótnie coraz bardziej się nasilają jest to horror tak się nie da żyć nic i nikt do niej nie dociera próbuje wszystkiego ale jest coraz gorzej filmy, piosenki we wszystkim jestem ja we wszystkim widzi moje zdrady co mam robić

Proszę się zastanowić, czy w jakikolwiek sposób dał Pan żonie powody do zazdrości. Jeśli jest Pan pewien, że nic takiego nie miało miejsca, proszę usiąść i na spokojnie z żoną porozmawiać o jej obawach. Czego się boi, co takiego się stało, że obawia się, że Pan ją zdradza, co sugeruje, że można by zrobić, by tego unikać. Czasem wystarczy po prostu szczera rozmowa i rozwianie wszelkich wątpliwości.
Jeśli to nie przyniesie efektu, proszę się zastanowić nad terapią małżeńską, być może w gabinecie specjalisty Pana żona łatwiej się otworzy.
Pozdrawiam serdecznie.

Witam,

z Pana opisu wynika, że objawy Pana żony są dla Pana bardzo uciążliwe. Stąd zachęcam do psychoterapii par, gdzie oboje będziecie mieli szansę powiedzieć, co Was męczy i spróbujecie rozwiązać swoje trudności.

Pozdrawiam
Ewa Czernik