Brak pracy a uzależnienie od gier komputerowych

Moj partner spedza wiekszosc dnia grajac w gry komputerowe,stal sie rozdrazniony , nie ma dla mnie czasu ,jak mu to wypomne obraza sie i wyzywa.z tego co przeczytalam najprawdo podobniej jest uzalezniony jednak kiedy prubuje z nim porozmawiac krzyczy ze wymyslam bzdury ze jestem glupia i tp.Od roku nie ma apracy , szuka ale nic mu z tego niewychodzi , z tego co ja widze dlatego ze sie uparl ze to musi byc kakretna praca i innej niewezmie . Zaczynam podejzewac ze jest mu poprostu tak wygodnie.Nie

Witam, proszę namawiać partnera do wizyty u specjalisty psychoterapii uzależnień w celu diagnozy. Może się Pani także sama zgłosić do psychologa i bardziej porozmawiać o tej sytuacji, wspólnie poszukać rozwiązania. Rozumiem, iż partner jest utrzymywany przez Panią?-kwestia do rozmowy z psychologiem.Pozdrawiam.