Brak reakcji na pieszczoty piersi

Witam, Moje pytanie dotyczy piersi, mam 26 lat i problem z pobudzeniem piersi w ostatnim czasie. Tylko podczas zimna sutki reagują, a na pieszczoty w ogóle. Czy powinnam o tymporozmawiać z ginekologiem, czy należy zbadać piersi?

Strefy erogenne są cechą indywidualną i nie u każdego muszą występować takie same reakcje na stymulacje podobnych obszarów. Jeżeli odczuwa Pani przyjemność z dotykania przez bliską Pani osobę innych części ciała, nie widzę żadnego problemu.