Brak seksu podczas owulacji a stosowanie plastrów antykoncepcyjnych

witam mam pytanie współżyje z partnerka dość często praktycznie codziennie co drugi dzień. Jesteśmy młodzi moja partnerka stosuje plastry antykoncepcyjne od 3 miesięcy wiem ze one nie daja pewnosci 100 % ale czy jak nie bedziemy współżyć przez 3 dni podczas owulacji i przeddzień i po czy to da nam większe prawdopodobieństwo ze uchronimy się od ciąży ?

Aleksander Ropielewski

Nie ma to wielkiego znaczenia i przy stosowaniu antykoncepcji hormonalnej nie ma sensu.