Brak seksu w związku po dwóch latach

Witam. Mój problem jest następujący jestem z dziewczyną prawie 2 lata. Na początku związku regularnie uprawialismy seks raz czasem 2 razy w tygodniu. Dzisiaj po kilku miesiącach juz nawet o tym nie piszemy (aktualnie nie mieszkam z nią, mieszkamy od siebie 5 minut drogi) a jeśli ja zaproponuje temat bardziej ze tak powiem seksualny to ona go zmienia lub denerwuje się na mnie bym tak nie mówił (kiedyś to lubiała). Żadnych problemów ze zdrowiem nie ma. O co może chodzić?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Na pewno istnieje jakiś istotny czynnik, który doprowadził do takiego stanu. Proponuję przeprowadzić szczerą rozmowę z partnerką, jeżeli będzie to bariera psychiczna proponuję udać się razem do seksuologa.
Pozdrawiam