Brak siły w ciąży przy SM

Witam Jestem w 6 tyg.ciaży i choruję na SM.Nie zbyt dobrze się czuję,objawy ciąży i SMu dają o sobie znać Mam bardzo stresującą pracę(w rozliczeniach).Czy jest możliwe,abym poszła od razu na L4?Ciąża jest w 100%zaplanowana ,po konsultacjach z neurologami.Po porodzie muszę szybko wrócić do leczenia interferonem.Bardzo mi zależy,abym miała silę,a niestety chodzenie do pracy mi ją odbiera.Będę bardzo wdzięczna odpowiedź. Pozdrawiam

Na ogół podczas ciąży objawy SM zmniejszają się. Jeżeli u Pani jest inaczej to nie powinna Pani "przeforsowywać "organizmu. Zwłaszcza, że po ciąży często następuje pogorszenie przebiegu SM.