Co oznacza brak miesiączki przy wykluczeniu ciąży?

Brak miesiączki z wykluczeniem ciąży. Mam 18 lat, do tej pory miesiączkowałam regularnie. W tym miesiącu nie pojawiła się miesiączka. Po wykonaniu kilku testów ciążowych wykluczyłam możliwość zajścia w ciąże. Nie miałam ostatnio stresujących sytuacji, zdrowo się odżywiam. Mam moje typowe objawy miesiączkowe m.in. obrzmienie piersi czy pogorszenie się stanu mojej cery. Nie mam pojęcia co to może oznaczać.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.