Brak symetrii ramion u 23-letniej kobiety

Od czasu dojrzewania moje ramiona stracily symetrycznosc, różnica między nimi to aż 7 cm co strasznie widać i jest defektem, nie mam żadnego skrzywienia kręgosłupa. Trochę szukałam i znalazlam jedynie informacje o operowaniu zlamanych kości ramion, jednak nie znalazlam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Czy operacyjnie można to jakos doprowadzic do porządku? nie wiem gdzie szukać pomocy, a utrudnia mi to życie.

Aleksander Ropielewski

Bez oceny ramion i badania nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Ewentualnie taką pomoc może udzielić ortopeda. W zależności od przyczyny może istnieje szansa na operacyjne wydłużenie kości.