Brak umiejętności rysowania kółka u 4-latka

Witam moj 4 letni syn nie umie narysowac kółka i ustac dłużej na jednej nodze.Lekarz stwierdzil,ze nie rozwija sie dobrze.Nadmienie ,ze liczy do 10 w jezyku angielskim i niemieckim (mieszkamy w Niemczech)uczy sie szybko i spiewa piosenki,zna kolory,wspina sie skacze....itd.czy mam sie martwic czy nabyje z czasem umiejetnosci rysowania? pozdrawiam

Rozumiem Pani troskę, zauważa Pani że syn dobrze radzi sobie z jednymi umiejętnościami a nie radzi z innymi. Myślę, że warto poprosić o konsultację neurologa.

Zgadzam się ze wspomnianym lekarzem, że należy zdiagnozować objaw. Psycholog oceni poziom rozwoju psychoruchowego, a na podstawie profilu wyników i danych z wywiadu psychologicznego przekaże dalsze zalecenia.