Brak widocznej akcji serca w 6 tygodniu ciąży

jestem w 8tyg ciąży.Podczas wizyty u gin.(w 6tyg)lekarz nie widział akcji serca,choć uznał,że na tym etapie powinno być już widoczne.Jednak widocznie uznał,że to nic takiego skoro kazał przyjść za 6tyg.Odczuwam lekkie pobolewanie podbrzusza i niepokoi mnie to.Czy wg Pani/a powinnam udać się na usg szybciej niż za 6 tyg czy spokojnie czekać na planowaną pod koniec października wizytę z myślą,że jeśli poronię to będę to czuła? Proszę o radę.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie warto szybciej udać się na wizytę do specjalisty ginekologa i wykonać USG.