CRL płodu i brak akcji serca

Witam.Ostatnia miesiączka 4 kwietnia.Powinnam być w 9 tygodniu ciąży.Z usg wyszło że ciąża jest w 6 tygodniu,do tego brak akcji serduszka CRL-3.2 mm. Cykle nieregularne,od 28 do 35 dni.Ostatni cykl35 dni,pod koniec kwietnia lekkie plamienie po stosunku trwające 1 dzień.Lekarz kazał przyjść za 2 tygodnie jeśli nic się nie zmieni to czeka mnie zabieg....Gdzie może leżeć przyczyna takiego wzrostu płodu?Co dalej mam robić?Błagam,pomóżcie!Czy jest szansa na rozwinięcie się płodu prawidłowo?

Aleksander Ropielewski

Jest szansa, że ciąża przepbiega prawidłowo, jednak należy to ocenić w kolejnym USG. Więcej informacji odnośnie ew. przyczyny niepowodzenia ciążowego można udzielić na podstawie badań dodatkowych. Proszę zachować cierpliwość do czasu kolejnego badania USG.