Czy akcja serca płodu pojawi się?

Dzień dobry, pierwszy dzień ostatniej miesiączki miałam 12.08, zgodnie z tym jestem w 7 tyg, 4 dniu ciąży. Mam pewność że doszło do przesunięcia owulacji przynajmniej o 2-3 dni. Na wizycie u lekarza 4 dni temu nie było widać akcji serca. Lekarz powiedział żeby sprawdzić betę i przyjść za tydzień. Wynik 76000, dwa dni później 84000. Od dwóch tygodni jestem zmęczona, mam mdłości, wrażliwe brodawki, objawy nie ustępują. Czy jest możliwość że akcja serca będzie jeszcze widoczna? Martwię się, że nie było jej widać 6 tyg 4 dniu (zgodnie z terminem prawdopodobnwj owulacji), a już powinno...

Dzień dobry,
Pani ciąża wymaga obserwacji.
Akcja serca płodu powinna być widoczna w 6 tygodniu ciąży.
Może do zapłodnienia doszło nieco później. Proszę się nie martwić na zapas. Kolejne badanie USG bedzie rozstrzygające.
Pozdrawiam serdecznie:)