Brak włosów pod pachami

Witam, Mam pytanie odnośnie mojej koleżanki. Otóż ma ona 22 lata, a NIGDY nie miała włosów pod pachami. Nie chodzi tu oczywiscie o to, że się depiluje, ale nigdy jej tam nie rosły. Zdarza sie tylko, że raz na kilka miesiecy znajdzie tam 1, 2 włoski.... Każda inna czesc jej ciala, z tego co wiem, rozwija się prawidlowo. Chciałam jednak zapytać, czy jest to normalne? Czy może to jakoś wpływać na zdrowie, rozwoj narzadów płciowych?

Redakcja abcZdrowie

Owłosienie pod pachami należy to tzw. trzeciorzędowych cech płciowych. Brak takich cech w wieku 22 lat wymaga z pewnością konsultacji z lekarzem ginekologiem.