Czynniki wpływające na wzrost włosów

Witam! Mam pytanie odnośnie artykułu: "Czynniki wpływające na wzrost włosów". Przeczytałem w nim, że strzyżenie i depilacji nie wpływa na szybszy wzrost włosów. Chodzi mi dokładnie o włosy łonowe, czy depilacja, strzyżenie nie wpłynie na to, że włosy będą rosły dłuższe i będą bardziej gęste?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Depilacja i strzyżenie nie wpływają na "ilość i jakość" owłosienia łonowego.