Depilacja włosów łonowych a wypadanie włosów na głowie

Czy usuwanie włosów z ciała (np. pod pachami lub łonowych) może powodować osłabienie włosów na głowie u kogoś kto ma słabe włosy z dużą skłonnością do wypadania? Moje pytanie wynika z tego, że zapewne organizm musi przeznaczyć dużo minerałów, witamin i innych istotnych składników, by odbudować np. wspomniane włosy pod pachami, przez co te na głowie będą ich dostawać jeszcze mniej. Czy może mieć to wpływ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Depilacja owłosienia łonowego, pachowego, itd. nie ma żadnego wpływu na wypadanie włosów na głowie!