Dlaczego w wieku 30 lat nie mam włosów pod pachami?

Mam 30 lat i prawie wcale nie posiadam owłosienia pod pachami, natomiast zarost na twarzy jest bardzo rzadki. Myślałem, że w tym wieku zarost twardnieje i staje sie gęstszy?
30 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie!

Opisane przez Pana objawy raczej nie są związane z patologią chorobową. Owłosienie u ludzi jest sprawą indywidualną. Jeżeli owłosienie w okolicach płciowych wykształcone jest prawidłowo to raczej nie ma powodu do obaw. Jeżeli ma Pan jednak wątpliwości można spróbować skonsultować się z lekarzem, który będzie miał możliwość wykonania badania lekarskiego i dokładnego zebrania wywiadu. Najlepiej aby w pierwszej kolejności udał się Pan do lekarza rodzinnego, jeżeli będzie taka konieczność lekarz skieruje Pana do specjalistów (na przykład endokrynologa).

Pozdrawiam