Brak wytrysku a ból jąder

witam czy podczas ocierania sie partnerów o siebie gdy nie dochodzi do wytrysku spermy (czytałam ze mezczyzne moga bardzo bolec jadra) czy to szkodliwe?? czy mozna ulzyc jakos w cierpienu facetowi?

Dzień dobry!

Tak, przy silnym pobudzeniu seksualnym, kiedy organizm fizycznie jest gotowy do zbliżającego się wytrysku, a ostatecznie do niego nie dochodzi, mężczyzna może odczuwać ból (choć jest to cecha indywidualna, niektórzy mężczyźni odczuwają to częściej i wyraźniej, inni mniej). Sposobem na jego rozładowanie jest po prostu wytrysk, choć niekiedy ból może się utrzymywać przez jakiś czas również po nim.

Pozdrawiam!