Brak wytrysku-czy mogę być w ciąży?

Witam mam problem. Jestem dziewica, chłopak miał członek w pochwie, nie doszło do wytrysku, czy można zajść w ten sposób w ciąże? Proszę o odpowiedź

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!

Jeżeli doszło do włożenia członka do pochwy, to najprawdopodobniej doszło do przebicia błony dziewiczej.

W trakcie penetracji, przed wytryskiem wydzielany jest z prącia preejakulat, płyn zawierający wystarczającą ilość plemników do zapłodnienia.

Dziewictwo nie jest formą antykoncepcji, więc istnieje ryzyko zapłodnienia, o ile do stosunku doszło w trakcie trwania dni płodnych.

Jeżeli miesiączka nie wystąpi w przewidywanym terminie proponowałabym wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam.