Brak wytrysku - czy mimo to mogę być w ciąży?

Mam teraz dni płodne i ostatnio z moim chłopakiem leżeliśmy koło siebie, na sobie. Dotykaliśmy się chyba narządami płciowymi, ale nie jestem pewna, ale na pewno nie doszlo do tego, że członek wszedł do pochwy. Jestem teraz ciekawa czy możliwe jest zapłodnienie przez to, że trochę pocieraliśmy się nawzajem (przypominam, że mam dni płodne) i bardzo męczy mnie ta sprawa?? : (

Witam serdecznie,
Jeżeli nie doszło do wytrysku mogło dojść do kontaktu z preejakulatem. Zwiera on plemniki. Jeżeli w czasie dni płodnych preejakulat zostanie przeniesiony w okolice przedsionka pochwy możliwe jest zapłodnienie.
Pozdrawiam