Brak wzwodu podczas podniecenia i problemy z odbyciem stosunku

Witam, mam 36 lat. Mój problem polega na braku wzwodu, szczególnie wieczorem. Jestem w stałym związku od paru lat i sukcesywnie problem się powiększa. Ostatnio pomimo dużego podniecenia nie potrafię współżyć, gdyż mój członek podniesie się na parę sekund i opada. Ani podczas zabawy oralnej, ani też gdy ja staram się to zrobić sam nie jesteśmy w stanie go podnieść. Jedynie na parę sekund przed orgazmem twardnieje, po czym wiadomo - opada. Nadmienię, że mój poziom stresu jest cały czas ten sam, regularnie się odżywiam, uprawiam regularnie sport (2xtyg. karate, rower oraz biegam), oddaje krew, więc poziom cukru i ciśnienie jest zawsze ok, sypiam dobrze, a jednak...

Problem wydał mi się na tyle narastający i poważny, że udałem się dzisiaj do urologa, u którego spędziłem ok. 6-7 min, z czego połowa to wypisanie recepty i odebranie dzwoniącego tel. Przepisane zostało mi C*** 4 tabletki, dawkowanie 2x1/2 tabletki tygodniowo, czyli kuracja miesięczna. Pytałem czy może jakieś badania, pani doktor stwierdziła, że to mi wystarczy i po miesiącu mam wrócić, jeśli problem pozostanie. Zakupiłem owy specyfik, nie ukrywam dość drogi, i tu pojawia się problem - przeczytałem ulotkę i wydaje mi się, że te tabletki to odpowiednik viagry, a nie lek, który ma mi pomóc. Pani doktor powiedziała, że mam go brać w wyznaczonych dniach, np. wt. i czw. Czy takie lekarstwo może pomóc, bo nie wiem czy nie zostawić tego specyfiku tylko podczas zbliżeń z partnerką... Dziękuję i pozdrawiam!

Witam!

W Pana przypadku Cialis jest jak najbardziej odpowiednim lekiem. Wydaje się, że problemy z potencją nie są uwarunkowane żadną chorobą ogólnoustrojową jak np. cukrzyca i właściwym sposobem leczenia będą leki poprawiające ukrwienie penisa. Warto wiedzieć, że czas działania Cialisu jest dość długi wg producenta wynosi nawet do 36 godzin (najdłużej działający lek tego typu), a erekcja pojawia się dopiero pod wpływem podniecenia czy pobudzenia. Działanie leku pojawia się już po ok 30 minutach od jego przyjęcia. Wobec tego należy tak planować przyjmowanie leku, aby stosowanie było korzystne i bezpieczne czyli optymalne. Wtorek i czwartek to dobry odstęp czasu. Gdyby lek nie działał to może być wskazane ewentualne zwiększenie dawki, ale to powinno być wykonane pod nadzorem lekarza. Pozdrawiam serdecznie!