Brak zarodka w wynikach USG ciąży u 42-latki

Ostatnią @ miałam 24 XI .31XII -1 usg - pęch. 10 mm zarodka brak; 14 I - 2 usg - pęch. 14 mm zarys zarodka w zarodku widoczny przepływ ;28 I - 3 usg- niewyraźny zarys zarodka bez przep. nacz.bez czynn.serca i skierowanie do szpitala na zabieg. Za dwa dni pojechałam -4 usg-pęch. 23mm/16 mmm z pęch. żółt.YS -5 mm bez widocznych zarysów zarodka, nie krwawiłam, beta 21007.1 po jednej dobie 19795.4. Tak się bałam, nie wiedziałam jak to będzie.Minęło 4 tyg. a ja ciągle płaczę, że nie poczekałam w domu

Szanowna Pani. Jako położnik często spotykający się z tego typu sytuacjami nie widziałem przypadku aby spadek poziomu B hcg w surowicy krwi mógł wystąpić w przypadku prawidłowo rozwijającej się ciąży. W Pani przypadku okres obserwacji rozwoju ciąży był wystarczająco długi aby mógł wystąpić jakikolwiek błąd. Dodatkowo badania biochemiczne ( Bhcg ) upewniają nas iż bardzo mi przykro ale ciąża rozwijała się nieprawidłowo !!!!!