Brak zarostu u 24-latka

witam mam 24 lata i nie mam jeszcze zarostu na twarzy tylko jakis maszek ja k u 13 latka ??? o czym to moze swiadczyc prosze o pomoc i jaki lekarz sie tym zajmuje???

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Przyczyną mogą być zaburzenia hormonalne. Proszę w pierwszej kolejności zgłosić się do lekarza rodzinnego. Zbada on Pana i zleci podstawowe badania. Jeśli taka diagnostyka okaże się niewystarczająca od w/w lekarza uzyska Pan skierowanie do endokrynologa, który zajmuje się diagnostyką zaburzeń hormonalnych.