Braki zębowe i zęby mleczne u 24-latki

Witam. Moim problemem sa moje zeby. Mam 24 lata i brakuje mi duzo zebow. Nigdy ich nie mialam. Na dzien dzisiejszy mam ich 19. Z tego 2 sa mleczne. Dodatkowo mam nierowny zgryz a zeby sa nierowne.co moge zrobic by poprawic ich wyglad a moze tez uzupelnic braki.

Witam, należy znaleźć lekarza, który z Panią ustali całościowy plan leczenia. Prawdopodobnie konieczne będzie połączenie leczenia ortodontycznego z protetycznym. Czasem wystarczy tylko protetycznie uzupełnić luki. Napewno należy rozważyć czy nie lepiej byłoby usunąć mleczne zęby już teraz w trakcie lecznia. Nawet przetrwałe zęby mleczne prędzej czy później wypadają, często po 30 tym roku życia. Warto to uwzględnić w planie leczenia.