Braki w górnej szczęce u 25-latka

Witam. Mam 25 lat i dość spory problem z uzebieniem a mianowicie braki w gornej szczece - Po lewej stronie brak 1, brak 2, brak 4 i niepelna 6, Po prawej stronie niepelna1, brak 4, kilka zebow do leczenia. Mialem wypadek panicznie boje sie dentysty, dlatego wyglada to tak a nie inaczej, nadszedl czas na zmiany, zalezalo by mi na tym zeby uzupelnic braki i wyleczyc zeby operacyjnie, czy jest mozliwosc wykonania kilku zabiegow za jedym razem i co doradzacie ? Pozdrawiam.

Tak, jest taka możliwość. Konieczna wizyta w gabinecie stomatologicznym -> badanie, RTG, być może cT. Dopiero na podstawie dokładnej diagnostyki będzie można zaproponować Panu konkretne rozwiązania problemu.

Witam
W Pana sytuacji na początek należy przełamać się i udać się do stomatologa. Z pewnością będzie możliwość wykonywania kilku zabiegów na jednej wizycie. To, w jaki sposób zostaną uzupełnione braki zębowe zależy od warunków w jamie ustnej oraz możliwości finansowych. Można wykonać implanty, mosty i korony lub uzupełnienia ruchome- o wszystkim opowie stomatolog.