Brązowa plama na głowie 5-latka

bardzo sie martwie o swoje dziedzko znalazłam u niego plamke brazowa na głowce ma 5 latek ma ja juz z dwa lata wydawało mi sie że to pozostałość po ospie już około 2 lat nic sie z tym nie dzieje ale dzisiaj powiedział ze go cos zabolało i jestem przeraZona bo sie tyle naczytałam o czerniaku

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę zgłosić się do pediatry i/lub dermatologa. Niezbędne jest badanie kliniczne, na podstawie którego lekarz będzie mógł ocenić typ i charakter zmiany.