Brązowa plamka w zgięciu kolanowym u dziecka

Moja 11-miesięczna córka ma na nodze, w zgięciu kolanowym (od wewnątrz) około 1-centymetrowa plamke w kolorze kawy z mlekiem. Plamka pojawiła sie kilka tygodni temu, ma nieregularny kształt, jest zupełnie płaska. Wyglada jak tworzące sie znamie, wcześniej wygladała jak drobne przebarwienie, ale nieco sciemniala. Innych plam ani pieprzykow nie posiada, ma jasna cerę i rude włoski, na słońcu przebywa z dużym filtrem uv. Co to moze być? W rodzinie nie mamy żadnych znamion.

Witam. Plama najprawdopodobniej jest zwykłym zamieniem barwnikowych powstałym w wyniku ekspozycji na promieniowanie sloneczne. Powinien ją jednak obejrzeć pediatra.