Brązowa wydzielina i miesiączka

Dzień dobry mam takie pytanie dostałam miesiączkę w dniu 31.12.2016 po 14 dniach spóźnienia trwała 5 dni potem pojawiła się brązowa wydzielina więc byłam pewna ze to juz koniec a następnie znów dostałam miesiączke, która trwa już ok. 10 dni. Obecnie przebywam poza Polską(Niemcy), ale przed wyjazdem robiłam szczegółowe badanie ginekologiczne które wykazało że wszystkie jest ok. Czy możliwe że kolejna miesiączka została spowodowana przez stres lub zmianę klimatu ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Jak najbardziej jest to możliwe, sugeruję też na wszelki wypadek wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam