Brązowa wydzielina z pochwy po zmianie tabletek antykoncepcyjnych

Mam 23 lata, od ok. 2 lat biorę tabletki antykoncepcyjne. Od tygodnia czasu z pochwy leje się brązowa wydzielina! Nie wiem, co robić i co to jest! Czy może to być spowodowane zmianą tabletek antykoncepcyjnych? Dodam, że nie mam żadnych innych objawów! Proszę o pomoc!

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Najlepiej będzie, jeśli wybierze się Pani jak najszybciej do ginekologa, który zbierze wywiad i dokona badania. Może to być infekcja dróg rodnych lub krwawienia śródcykliczne, związane ze zmianą preparatu antykoncepcyjnego.

Pozdrawiam!