Brązowa wydzielina zamiast okresu: czy jestem w ciąży?

Ostatnio powinnam dostać miesiączkę, ale pojawiło się dwudniowe wydzielanie brązowej mazi. Wspóżyłam z chłopakiem na początku stycznia, ale z zabezpieczeniem i w styczniu miałam normalnie w terminie miesiączkę. Czy jestem w ciąży?

Witam serdecznie.
Ponieważ wystąpiła wcześniej miesiączka to prawdopodobieńswto, że jest Pani w ciąży jest małe. Jednak dla pewności proponuję wykonanie testu ciążowego.
Co jakiś czas miesiączka może mieć inny przebieg. Nie musi to oznaczać choroby. Gdyby jednak kolejny okres również budził niepokój, wskazana będzie wizyta u gienologa.
Pozdrawiam.