Plamienia zamiast okresu - czy jest możliwe, że jestem w ciąży?

Witam serdecznie!
Piszę, ponieważ mam pewien problem, mianowicie ostatnią miesiączkę miałam dnia 9 stycznia, 18-19 stycznia pojawiły się plamienia brązowe, od razu poleciałam do lekarza ginekologa, ponieważ od 8 miesięcy wraz z moim partnerem staramy się o dziecko, lekarz powiedział, że jajeczkowanie nastąpiło i że jest ciałko żółte, wtedy zapytał, czy biorę kwas foliowy, a ja że tak – oczywiście, że biorę.
Od tamtego czasu nie wystąpiła miesiączka, od 8 lutego do teraz (10 lutego) mam skąpe, brązowe plamienia, biust powiększony, brzuch prawie nie pobolewa, a jeżeli, to nie są to bóle menstruacyjne. Test ciążowy wykonałam wczoraj w południe, wyszedł negatywny.
Czy jest możliwe, żebym była w ciąży, lekarz przecież mógł nie zobaczyć na USG 2-3-dniowej ciąży. Kiedy najlepiej powtórzyć test? Dodam, że po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych w maju nie miałam większych zaburzeń, okres miałam praktycznie bez opóźnieniem, nawet troszkę szybciej niż 28 dni, ale nigdy nie było tak, że krwawienie nie wystąpiło.
Mam 23 lata. Pozdrawiam serdecznie i proszę o w miarę szybką odpowiedź. Byłabym najszczęśliwsza, gdyby okazało się, że to jednak ciąża. Tak czekam na to moje maleństwo.
AJ.

Dzień dobry!
Test ciążowy proszę powtórzyć za dwa dni, rano po wstaniu. Na USG z pewnością nie widać tak wczesnej ciąży.
Z poważaniem