Brązowe plamienia przy mięśniakowatej macicy

Moja siostra ma miesniakowata macicę oraz torbiel (nieduza) lekarz podejrzewa tak jak u mnie endometrioze. Od kilku miesięcy bierze medianette. W tamtym miesiącu podczas przerwy nie pojawiło się w ogóle plamienie, a w tym jedynie brązowe plamienie. Wizyta jest dopiero za dwa tygodnie, czy powinna ja przyspieszyć? Czy może to oznaczać ze hormony sa za słabe albo za mocne czy raczej coś gorszego? Ma 31 lat

Aleksander Ropielewski

Przez pierwsze 3 miesiące stosowania jest możliwe, że krwawienia nie wystąpią lub, że będą nieregularne.