Brązowe plamienia, wysiłek a bolesność żołądka

Witam. Od równo tygodnia mam brązowe plamienia , przy wysiłku są one obfite natomiast gdy odpoczywam prawie nie widoczne... Ostatni stosunek odbyłam z partnerem tydzień temu. Na dodatek straszne boli mnie żołądek i całymi dnami nic nie jem , dopiero wieczorem jestem w stanie jeść ... Czy ma to związek z jakąś chorobą? Wizytę u ginekologa mam dopiero za 2 tyg.

Magdalena StusiĹska

Proszę spróbować skonsultować się wcześniej z lekarzem- bez badania nie da się więcej pomóc.