Brązowe plamki na biuście

Witam, jakis czas temu zauważyłam na biuście i szyi lekko brązowe plamki. Myślałam, że same znikną ale ostatnio zauważyłam, że kilka ich przybyło. Na szyi jest ich tylko 4 więcej jest na biuście, Czego może być to przyczyna? Jak to leczyć ?

Jest wiele możliwości, przebarwienia posłoneczne, łupież pstry i inne. Niech to najpierw obejrzy dermatolog i postawi konkretne rozpoznanie. Reszta będzie już prosta.

Trudno jest zawyrokować gdy nie widzę tych zmian. Można się zastanowić czy na przykład nie towarzyszy temu łupież i czy nie są to zmiany grzybicze. Jeśli tak można przeleczyć się np.szamponem Nizoral.