Brązowe plamki związane ze zwężeniem żył

Witam. Pojawily sie na konczynach dolnych na kostkach i wyzej plamki brazowe. Czasem w nocy mam skorcze w lydce ale nie czesto. Bylem u lekarza rodzinnego i stwierdzil ze to zwiazane z zwezeniem zyl i powinienem czesto trzymac nogi w pozycjii lezacej na wysokosci 15 cm. prosze o porade co dalej.Pozdr.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proponuję udać się do lekarza chirurga naczyniowego.