Brązowe plamy na skórze, ból ścięgien oraz problemy z oddychaniem i przełykaniem a sklerodermia

To já magda nikt mi nie odpisał já wiem co to jest sklerodermia. Prosze mi napisać czy jest szansa że jak mi ten przełyk słabo działa i mam wydzieline w żołądku to może być coś innego. Mam trądzik od zawsze i plány brązowe já myślałam że to od blizn i ścięgna mnie nieraz bolą no i żołądek mnie męczy aż po buzie. Jak zjem to mi cięžko oddychać i po nocy odkaszluje (odksząkuje) flegme. Mogę mieć nadzieje że to coś innego wyniki krwi nie najgorsze ob 0 prosze mi odpisać. Dziękuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie zamieszczonego opisu stwierdzić, czy choruje Pani na sklerodermię czy też nie. By potwierdzić to rozpoznanie proszę skonsultować się ze specjalistą reumatologiem.