Brązowo-żółte plamy na skórze nóg a możliwe dolegliwości

Witam.Około 2 lat temu pojawiły mi się na nodze plamy koloru brązowo żółtego. Plam ciągle przybywa. Lekarz dermatolog zlecił badanie wycinka zmienionej skóry. Otrzymałam taki wynik: Fragment skóry ze scieńczałym naskórkiem, z zanikiem przydatków oraz cechami zwłóknienia. Termin do dermatologa mam dopiero pod koniec maja,więc chciałabym się dowiedzieć co to za choroba i jak się ją leczy. Jestem bardzo zaniepokojona więc bardzo proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie większej ilości informacji aby móc określić dokładnie chorobę. Być może jest to twardzina. Proszę koniecznie udać się do dermatologa lub reumatologa.