Brązowy śluz zamiast okresu. Co to oznacza u dziewicy?

Witam,
zacznę od tego, że mam 12 lat i jestem dziewicą. Dzisiaj miałam dostać okres, ale zamiast niego pojawił się brązowy wyciek. Dodam jeszcze, że wcześniej dostałam bąbla, krosty (coś w tym rodzaju) oraz że od jakiegoś czasu pojawia mi się biały nalot.
Nie mam pojęcia, co to może być. U ginekologa jeszcze nie byłam, bo jestem za mała, pytałam się mamy, ona powiedziała, że do ginekologa się idzie w razie potrzeby, a ja myślę, że mam taką potrzebę. Tylko boję się przyznać mamie.
Na koniec wspomnę, że moi rodzice są bardzo nerwowi, czasami się kłócą, a poza tym mam trudną sytuację w szkole. Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże, bo ja się bardzo boję.
Z góry dziękuję

Witam serdecznie,
biała wydzielina z pochwy, zmiany na narządach płciowych mogą świadczyć o infekcji dróg rodnych. Dlatego zamiast miesiączki może pojawić się plamienie.
W przypadku takich objawów wskazana jest konsultacja ginekologiczna. Prawdopodobnie trzeba będzie włączyć leczenie.
W takim przypadku należy zgłosić się na wizytę w obecności rodzica. Trzeba znaleźć poradnię ginekologiczną dla dziewcząt.
Pozdrawiam