Czy to możliwe, że dostałam okres tydzień po okresie?

Dostałam okres tydzień po okresie. Czy to jest możliwe?
Nie biorę żadnych tabletek ani nic, bo mam 13 lat. Czy mam iść do lekarza? Mam o tym powiedzieć mamie?
Proszę pomocy

Witam serdecznie,
Pierwsze cykle zazwyczaj są nieregularne. Są to tzw. cykle bezowulacyjne. Cykle owulacyjne pojawiają się po około 2 latach od pierwszej miesiączki. Zatem w Pani przypadku jest to prawdopodobnie objaw fizjologiczny a nie objaw chorobowy.
Jednak proszę zgłosić się do ginekologa. W Pani przypadku wizyta musi odbyć się w obecności rodzica. Należy wybrać poradnię ginekologiczną dla dziewcząt.

Pozdrawiam