Biały śluz zamiast okresu u dziewicy

Witam mam problem dzisiaj mija 31 dzień a ja dalej nie mam okresu tylko zamiast tego biały śluz , ciążę wykluczam ponieważ jestem dziewicą . Czy ten biały śluz oznacza że zbliża mi sie okres ? Proszę o pomoc
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Jeżeli opisywany śluz został zaobserwowany po raz pierwszy, a tym bardziej, jeśli jego pojawieniu towarzyszy świąd/nieprzyjemny zapach to najprawdopodobniej przyczyną jest infekcja pochwy.
W celu dokładnej diagnozy i rozpoczęcia leczenia proszę skontaktować się z ginekologiem.