Brodawaka i zmiany skórne na piersi

Witam bardzo serdecznie chciałbym opisać co u siebie zaobserwowałem. Na lewej piersi mam taką przekrwioną brodawkę, która raz jest raz nie , ale przy dotyku sutka to jakby palec mi wpadał do środka piersi, a wokół niego są zgrubienia dla porównania na prawej piersi jest normalnie płaskie. Przepraszam za taki opis ale najprościej jak potrafie

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Zalecam konsultację u lekarza ginekologa, który oceni zmianę na piersi i zaleci właściwe postępowanie.