Brodawczak piersi u 14-latki

Witam, moja 14 letnia córka była leczona na brodawczaka sutka przez wiele miesięcy farmakologicznie. Niestety nie przyniosło to żadnego rezultatu. w ostateczności podjęto decyzję o operacyjnym usunięciu. Badanie histopatologiczne nie wykazało zesłośliwienia. Niestety w 14 miesięcy po usunięciu operacyjnym znów wygląda no to ze brodawczak odrasta, Z sutka sączy się przezroczysty płyn . Czy znają Pańtstwo lakarza w Polsce który skutecznie to leczy? w Szczecinie wszyscy rozkładaja ręce w bezsilnoś

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z poradnią chirurgii onkologicznej w innych miastach. Jest to na pewno przypadek rzadki i nietypowy, dlatego nie mogę polecić konkretnej osoby.