Brodawki wokół nosa i na wardze sromowej

witam mam pytanie dotyczace brodawek od jakis 3lat zmagam sie z brodawkami wokol nosa i jednej na wardze sromowej mialam usuwane je chirurgicznie wyszly znowu mialam je wymrazane wiele razy i raz laserowo usowane i ciagle wychodza nie wiem juz co robic prosze o pomoc.z gory dziekuje za odpowiedz pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Niestety taka jest specyfika zakażeń wirusam brodawczaka ludzkiego. Brodawki mają tendencję do nawrotów.